Друзі!

Друзі!

Дирекція школи схвалила створення редакції шкільної газети,яка буде затверджена на шкільній раді.Сьогодні ми звертаємось да Вас усіх: давайте ваші пропозиції щодо назви газети

Шановні відвідувачі сайту!

Тепер, за допомогою нашого сайту, ви можете дізнатися інформацію про наш заклад, переглянути фотографії та відео, поспілкуватися один з одним.

На нашому сайті ми будемо розміщати інформацію про наших вчителів та учнів, інформацію про семінари, конкурси, які проходитимуть у нас і багато іншої корисної інформації.

У колекції фотоальбомів ви можете знайти фотографіями з наших заходів, свят, конкурсів. А за допомогою блоку новин ми будемо висвітлювати найважливіші та найцікавіші новини!

Наш сайт був створений на базі Системи шкiльного менеджменту School Champion (ранiше EDUkIT, www.edukit.org.ua), яка поширена по всій Україні і дозволяє безкоштовно створювати сайти для всіх установ освіти.

Увага!у школі оголошено новий предметний тиждень Беремо активну участь!

До уваги батьків та учнів 3-11 класів!

Розпочато збір благодійних коштів для участі учнів в інформаційному конкурсі "Бобер"Учні зможуть виявити свої знання і вміння в інформаційно -комунікаційному просторі! Розмір благодійного внеску 14 грн

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.